Lenovo Tab P11 Plus 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 22Фото 7 |
Багатофункціональний мультимедійний планшетний комп'ютер з великим екраном та досить ємним акумулятором. Модель представлена на ринку популярним брендом Lenovo у 2021 році та позиціонується скоріше у середній ціновий сегмент. Такий пристрій може бути хорошим придбанням як для домашнього використання в розважальних цілях, так і для навчання або роботи. Так, 11-дюймовий екран з роздільною здатністю 2000х1200 має щільність пікселів на рівні 212 ppi, що можна назвати середнім показником.
При цьому дисплей має сертифікат TÜV Rheinland, що підтверджує його комфортність для очей користувача. Передбачена можливість роботи зі стілусом, а також можливість підключення док-станції з клавіатурою, що потенційно розширює можливі сценарії використання пристрою. А ось апаратна «начинка» у планшета Lenovo Tab P11 Plus все ж таки не найновіша і продуктивна - 8-ядерний процесор Helio G90T, відеочіп Mali-G76 MC4 і 6 ГБ оперативної пам'яті - подібного більш ніж достатньо для повсякденної експлуатації, але ось в іграх якість графіки доведеться знижувати. На окрему увагу заслуговує акустика від JBL з чотирма вбудованими динаміками. З набору портом передбачено лише один роз'єм USB-C, класичного mini-Jack 3.5 мм немає.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Tab P11 Plus 128 ГБ / 6 ГБ
Планшет Lenovo Tab P11 Plus TB-J616F 6/128 WiFi (ZA940132UA) Platinum Grey | 8 499 грн. |
Lenovo P11 2022 TIANJIAO 6/128GB Platinum Gray (ZA940393CN) | 7 888 грн. |
Планшет Lenovo Tab P11 Plus 6/128Gb Moon White | 13 999 грн. |
Я особисто користувався планшетом Lenovo Tab P11 Plus разом із сином, і я залишився задоволений його роботою. Він простий у використанні, має всі необхідні функції для дистанційного навчання та забезпечує комфортне використання. Дисплей: Дисплей Lenovo Tab P11 Plus має яскраві кольори та чіткий текст. Це важливо для комфортного перегляду відеоуроків та роботи з документами.
Процесор: Процесор Lenovo Tab P11 Plus забезпечує достатню продуктивність для роботи з більшістю додатків, необхідних для дистанційного навчання. Камера: Камера Lenovo Tab P11 Plus забезпечує гарне якість зображення для відеодзвінків та запису відеоуроків. Батарея Lenovo Tab P11 Plus забезпечує тривалу годину автономної роботи. Вес: Планшет Lenovo Tab P11 Plus досить важкий, що може бути трохи неудобно для тривалого використання.
Розмір: Планшет Lenovo Tab P11 Plus досить великий, що може бути трохи неудобно для перенесення. |
Камера у форматі 9х16 не працює (видає щось страшне до 170кбайт), вузькі рамки це добре для телевізора, а тут працювати тримаючи цей шматок мила в руках, не можливо, замість магнітного датчика натулили магнітів у корпус (не планшет, а магнітик на холодильник, власникам механічних годинників потрібно врахувати), через пару місяців це лайно перестало реагувати на тачскрин (оживає після виключення та ввімкнення екрану, процедуру повторювати шкірних 10 - 15 секунд). Будь проклятий день коли я купивши це дерьмо! Побачите назву Lenovo перехреститися і тікайте! Звук, зображення Відсутність рамок і гівняни ПЗ! Правильна назва не ліново, а ліниво! Olexandr Anb: користуюся Lenovo Tab P11 Plus 128GB/6GB LTE кілька місяців |
Модификації Lenovo Tab P11 Plus
Ціни на Lenovo Tab P11 Plus |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab P11 Plus 64 ГБ | від 6 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Lenovo Tab P11 Plus 128 ГБ / 4 ГБ | від 7 086 грн. | 15 пропозицій | ||
Lenovo Tab P11 Plus 128 ГБ / 4 ГБ, LTE | від 8 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Lenovo Tab P11 Plus 128 ГБ / 6 ГБ | від 7 888 грн. | 3 пропозиції |