Lenovo Tab M9 64 ГБ
Фото 9 |
Легкий універсальний мультимедійний планшет у тонкому металевому корпусі з яскравим 9” IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1340х800, якісними стереодинаміками, вбудованим модулем супутникової навігації та двома камерами (основна 8 Мп та фронтальна 2 Мп). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на побутове та професійне використання. Відрізняється помірною товщиною алюмінієвого корпусу (7,9 мм), невеликою вагою 344 г та пристойною автономністю.
Планшет Lenovo Tab M9 64 ГБ отримав 8-ядерний ARM-процесор MediaTek Helio G80, що працює у зв'язці з 4 Гб оперативної пам'яті LPDDR4X та 64 Гб постійної пам'яті eMMC 5.1. Така платформа забезпечує середній рівень обчислювальної та ігрової продуктивності. При необхідності постійна пам'ять розширюється картою пам'яті microSD/SDHC/SDXC об'ємом до 2 Тб. Планшет підійде на роль домашнього пристрою для комфортного серфінгу та перегляду різного мультимедійного контенту високого/надвисокого дозволу, допоможе поринути у світ захоплюючих мультимедійних розваг. Буде корисним у роботі з презентаціями та при створенні зручних електронних меню у сфері продажу різних товарів/послуг. Оснащений дводіапазонним модулем Wi-Fi стандарту 802.11n/ac та інтегрованим адаптером Bluetooth 5.1.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Tab M9 64 ГБ
Усі ціни 77 →Планшет Lenovo Tab M9 TB310FU 4/64 WiFi (ZAC30085UA) Arctic grey + Case&Fi | 5 999 грн. |
Планшет Lenovo Tab M9 4/64GB Wi-Fi Arctic Grey (ZAC30194PL) | 5 599 грн. |
Планшет Lenovo Tab M9 TB-310FU 4/64GB Arctic Grey + Case&Film (ZAC3008 | 5 573 грн. |
Планшет Lenovo Tab M9 TB-310FU 4/64GB Arctic Grey + Case&Film (ZAC30085UA) | 5 999 грн. |
Планшет Lenovo Tab M9 4/64GB Wi-Fi Arctic grey + Case&Film (ZAC30085UA) UA | 5 249 грн. |
Планшет дуже класний, я його купував для школи як електронну книгу, в цілому задоволений, не давно був інсидент я на нього впав і він трішки прогнувся але він витримав дуже міцний, з мінусів екран класної яскравості вистачає при кімнатному освітленні, трохи видно пікселі але не сильно, і дизайн він бомбезний, також батарея гарна тримає з понеділка до п'ятниці на раз Дизайн, дисплей, міцність корпусу та дизайн, потужність, ціна Камера, немає спалаху, трішки видно пікселі на екрані але не критично Сергей: користуюся Lenovo Tab M9 64GB кілька місяців |
Модификації Lenovo Tab M9
Ціни на Lenovo Tab M9 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab M9 32 ГБ | від 4 295 грн. | 2 пропозиції | ||
Lenovo Tab M9 32 ГБ / LTE | від 5 144 грн. | 5 пропозицій | ||
Lenovo Tab M9 64 ГБ | від 5 249 грн. | 79 пропозицій | ||
Lenovo Tab M9 64 ГБ / LTE | від 5 799 грн. | 78 пропозицій |