Бойлер LEOV EL 100 l
Відео 1Фото 2 |
LEOV EL 100 l |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEOV 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEOV.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEOV EL 100 l
Усі ціни 6 →Водонагрівач LEOV EL100 l 21568 | 5 700 грн. |
Бойлер Leov El 100 l | 5 700 грн. |
LEOV EL100 | 5 700 грн. |
Водонагреватель Leov EL 100 000021568 | 5 244 грн. |
Водонагрівач (бойлер) LEOV EL 100 l | 4 982 грн. |
LEOV EL100 | 5 700 грн. |
Відеоогляди
Модификації LEOV EL 100 l
Ціни на LEOV EL 100 l |
---|---|---|---|---|
LEOV EL 50 l | від 3 650 грн. | 8 пропозицій | ||
LEOV EL 80 l | від 4 416 грн. | 7 пропозицій | ||
LEOV EL 100 l | від 4 982 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →