Коліматорний приціл Leupold DeltaPoint Pro
Відео 10Фото 20 |
Leupold DeltaPoint Pro
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Безперервна робота:до 1000 год
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:46 мм
Всі характеристики
Характеристики DeltaPoint Pro
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leupold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leupold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leupold DeltaPoint Pro
Усі ціни 18 →175840 Приціл коліматорний LEUPOLD DeltaPoint Pro 2.5 MOA Dot FDE | 30 600 грн. |
Коллиматорный прицел Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 2.5 MOA Dot з Pro | 32 718 грн. |
Приціл Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 2.5 MOA Dot з Pro AR Mount (177 | 32 718 грн. |
Прицел Leupold DeltaPoint Pro 2.5 MOA Dot FDE (175840) 175840 | 29 970 грн. |
Коліматорний приціл Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 2.5 MOA Dot з Pro | 32 718 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості прицілу Leupold DeltaPoint Pro:
- Вибір кріплення залежно від типу зброї