Приціл Leupold Mark 3HD 1.5-4x20 FireDot SPR (180662)
Фото 22 |
Leupold Mark 3HD 1.5-4x20 FireDot SPR
Тип:оптичний («загонник»)
Кратність збільшення:1.5 – 4 x
Діаметр об'єктива:20 мм
Поле зору на 100 м:24.7 – 9.8 м
Довжина прицілу:241 мм
Всі характеристики
Характеристики Mark 3HD 1.5-4x20 FireDot SPR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leupold Mark 3HD 1.5-4x20 FireDot SPR
Усі ціни 8 →180662 Приціл оптичний LEUPOLD MARK 3HD 1.5-4x20 (30mm) Illum. FireDot SPR | 45 720 грн. |
Оптический прицел Leupold Mark 3HD 1.5-4x20 (30mm) Illum. FireDot SPR (180 | 46 863 грн. |
Оптичний приціл Leupold Mark 3HD 1.5-4x20 (30mm) Illum FireDot SPR (180662 | 46 863 грн. |
Оптический прицел Leupold Mark 3HD 1.5-4x20 (30mm) Illum FireDot SPR (1806 | 45 710 грн. |
Оптичний приціл Leupold Mark 3HD 1.5-4x20 (30mm) Illum FireDot SPR (180662 | 46 863 грн. |
ще 3 пропозиції