Подовжувач Lezard Letitia 721-0303-303
Фото 5 |
Lezard Letitia 721-0303-303 3 м5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezard Letitia 721-0303-303
Сетевой удлинитель Lezard Letitia 3 розетки без заземления, 3 м (721-0303- | 196 грн. |
Мережевий подовжувач Lezard Letitia 3 розетки без заземлення, 3 м (721-030 | 207 грн. |
Подовжувач Lezard Letitia 3 гнізда 3 м (721-0303-303) | 199 грн. |
Подовжувач б/з 3 входи 3 метри LEZARD Letitia 721-0303-303 | 195 грн. |
Модификації Lezard Letitia 721-0303-303
Ціни на Lezard Letitia 721-0303-303 |
---|---|---|---|---|
Lezard Letitia 721-0303-303 | від 195 грн. | 4 пропозиції | ||
Lezard Letitia 721-0305-303 | від 271 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →