Вимикач Lezard Mira 701-3130-101
Товар застарів Тип: звичайний (непрохідний); Комплектація: вимикач (механізм у зборі); Встановлення: в монтажну коробку; Кількість клавіш (шт): 2; Перемикачі: клавіші; Номінальний струм (А): 10; Рівень захисту: IP20; Підключення дротів: гвинтове; Матеріал: пластик; Країна походження бренду: Туреччина |
Lezard Mira 701-3130-101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-3130-101
Ціни на Lezard Mira 701-3130-101 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-101 | від 86 грн. | 5 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-3131-101 | від 167 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-101 | від 84 грн. | 6 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-5252-101 | від 144 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-5151-101 | від 144 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-3030-101 | від 167 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-101 | від 167 грн. | 1 пропозиція |