Розетка Lezard Mira 701-1010-139 сріблястий
230 грн. Купити! Розетка одинарна комп'ютерна MIRA метал сірий зі вставкою 701-1010-139Lampochka.net.uaМенше року (Броди) Поскаржитись |
Lezard Mira 701-1010-139 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-1010-139
Ціни на Lezard Mira 701-1010-139 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-139 бежевий | від 188 грн. | 3 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-3131-139 бронзовий | від 230 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-139 білий | від 167 грн. | 4 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-5252-139 жовтий | від 250 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-5151-139 мідний | від 250 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-3030-139 нержавіюча сталь | від 230 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-139 сріблястий | від 230 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →