Розетка Lezard Mira 701-5252-128 жовтий
178 грн. Купити! Розетка двомістна б/з LEZARD Mira дуб вибілений 701-5252-128ВLampochka.net.uaМенше року (Броди) Поскаржитись |
Lezard Mira 701-5252-128 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-5252-128
Ціни на Lezard Mira 701-5252-128 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-128 бежевий | від 94 грн. | 3 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-3131-128 бронзовий | від 160 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-128 білий | від 92 грн. | 6 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-5252-128 жовтий | від 178 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-5151-128 мідний | від 178 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-3030-128 нержавіюча сталь | від 160 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-128 сріблястий | від 160 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →