Розетка Lezard Mira 701-1010-128 сріблястий
Очікується у продажу 160 грн. Призначення: електрична; Комплектація: розетка (модуль в зборі); Встановлення: в монтажну коробку; Можливість підключення: 2 роз'єми; Номінальний струм (А): 10; Рівень захисту: Рівень захисту: IP20; Підключення дротів: гвинтове; Матеріал: пластик; Виконання: вертикальне; Країна походження бренду: Туреччина |
Lezard Mira 701-1010-128 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-1010-128
Ціни на Lezard Mira 701-1010-128 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-128 бежевий | від 94 грн. | 3 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-3131-128 бронзовий | від 160 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-128 білий | від 92 грн. | 6 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-5252-128 жовтий | від 178 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-5151-128 мідний | від 178 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-3030-128 нержавіюча сталь | від 160 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-128 сріблястий | від 160 грн. | 1 пропозиція |