Розетка Lezard Mira 701-3030-137 нержавіюча сталь
151 грн. Купити! Розетка одинарна телефонна MIRA перлинно-білий перламутр 701-3030-137Lampochka.net.uaМенше року (Броди) Поскаржитись |
Lezard Mira 701-3030-137 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-3030-137
Ціни на Lezard Mira 701-3030-137 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-137 бежевий | від 94 грн. | 2 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-0202-137 білий | від 83 грн. | 3 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-3030-137 нержавіюча сталь | від 151 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-137 сріблястий | від 151 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →