Розетка Lezard Mira 701-5252-122 жовтий
161 грн. Купити! Розетка одинарна з/з LEZARD Mira дуб вибілений 701-5252-122ВLampochka.net.uaМенше року (Броди) Поскаржитись |
Lezard Mira 701-5252-122 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-5252-122
Ціни на Lezard Mira 701-5252-122 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-122 бежевий | від 86 грн. | 4 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-3131-122 бронзовий | від 142 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-122 білий | від 84 грн. | 5 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-5252-122 жовтий | від 161 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-5151-122 мідний | від 161 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-3030-122 нержавіюча сталь | від 142 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-122 сріблястий | від 142 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →