Вимикач Videx VF-BNSW2L-CR
Фото 6 |
Videx VF-BNSW2L-CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSW2L-CR
Усі ціни 8 →Вимикач двухклавішний Videx Binera кремовий з підсвіткою VF-BNSW2L-CR | 142 грн. |
Выключатель Videx BINERA 2кл с подсветкой кремовый (VF-BNSW2L-CR) VF-BNSW2 | 194 грн. |
Вимикач білий 2кл з підсвічуванням BINERA(VF-BNSW2L-CR) | 128 грн. |
Вимикач двоклавішний із підсвіткою кремовий BINERA VF-BNSW2L-CR VIDEX | 141 грн. |
Вимикач кремовий 2кл із підсвічуванням BINERA(VF-BNSW2L-CR)/VIDEX | 134 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Videx VF-BNSW2L-CR
Ціни на Videx VF-BNSW2L-CR |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSW2L-CR | від 128 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2L-W | від 128 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2L-BG | від 162 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2L-SS | від 160 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →