Велосумка Lezyne Energy Caddy 0.5L 0.5 л
Lezyne Energy Caddy 0.5L без світловідбивачів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Energy Caddy 0.5L 0.5 л
Сумка Lezyne ENERGY CADDY (чорний) 4712805 982615 | 1 040 грн. |
Сумка на раму Lezyne ENERGY CADDY 0,5л Y13 черная 4712805982615 | 1 040 грн. |
Сумка на верхню трубу рами Lezyne Energy Caddy 0,5л (1052-4712805 982615) | 1 040 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →