Кондиціонер LG UT-30 80 м²
LG UT-30 80 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:80 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:3620/3600 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики UT-30
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG UT-30 80 м²
Усі ціни 6 →LG Standard Inverter UT30F | 114 840 грн. |
LG Standard Inverter UT30F | 117 711 грн. |
LG Compact Inverter UT30F | 101 200 грн. |
LG UT30FH | 127 000 грн. |
LG Compact Inverter UT30F | 103 730 грн. |
LG UT30FH | 130 175 грн. |
Модификації LG UT-30
Ціни на LG UT-30 |
---|---|---|---|---|
LG UT-12 35 м² | від 89 080 грн. | 2 пропозиції | ||
LG UT-18 50 м² | від 99 600 грн. | 2 пропозиції | ||
LG UT-24 70 м² | від 114 080 грн. | 2 пропозиції | ||
LG UT-30 80 м² | від 101 200 грн. | 6 пропозицій | ||
LG UT-36 100 м² | від 117 800 грн. | 4 пропозиції | ||
LG UT-48 140 м² | від 183 280 грн. | 4 пропозиції | ||
LG UT-60 150 м² | від 194 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →