Кондиціонер LG EvoCool DC12RT 35 м²
Відео 4Фото 10 |
Продуктивний, надійний, економічний і малошумний інверторний побутовий кондиціонер у форматі спліт-системи для настінного монтажу. Є середньою моделлю популярного сімейства LG EvoCool зразка 2020 року, продукти якого можуть ефективно працювати в режимі охолодження, обігріву, осушення (до 1,3 л/год) і вентиляції з очищенням від пилу і бактерій. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 35 м2.
Оснащений інтегрованим модулем віддаленого управління через інтерфейс Wi-Fi, яке здійснюється зі смартфона / планшета з встановленим додатком SmartThinQ (Android і iOS). Кондиціонер LG EvoCool DC12RT адаптований для експлуатації в режимі підігріву в осінньо-весняний період в умовах помірного клімату (ефективність підігріву зберігається при температурі зовнішнього повітря до -10 °C).
Застосування передової інверторної технології LG Dual Inverter, яка включає в себе довговічний фірмовий двохроторний компресор і BLDC-привод вентилятора, дозволяє цьому пристрою показувати високу енергоефективність як в режимі охолодження, так і при роботі на обігрів. Також варто згадати поліпшену систему фільтрації повітря з антибактеріальним і плазмовим фільтром Plasmaster Ionizer Plus. У нічному режимі внутрішній блок працює дуже тихо (до 19 дБ на мінімальній швидкості), що важливо при експлуатації в житлових кімнатах і спальнях.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG EvoCool DC12RT 35 м²
LG EvoCool DC12RT | 19 349 грн. |
LG DC12RT | 17 549 грн. |
LG EvoCool DC12RT | 17 549 грн. |
Модификації LG EvoCool DC12RT
Ціни на LG EvoCool DC12RT |
---|---|---|---|---|
LG EvoCool DC07RT 21 м² | від 14 399 грн. | 2 пропозиції | ||
LG EvoCool DC09RT 25 м² | від 16 649 грн. | 4 пропозиції | ||
LG EvoCool DC12RT 35 м² | від 17 549 грн. | 3 пропозиції | ||
LG EvoCool DC24RT 66 м² | від 35 499 грн. | 1 пропозиція |