Вентилятор Lian Li Uni Fan AL120 V2 Black (G99.12ALV21B.00)
Фото 4 |
Lian Li Uni Fan AL120 V2 Black
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 28 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Uni Fan AL120 V2 Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lian Li 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lian Li.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lian Li Uni Fan AL120 V2 Black
Усі ціни 21 →Lian Li Uni Fan AL 120 V2 (G99.12ALV21B.00) Black G99.12ALV21B.00 | 1 149 грн. |
Вентилятор Lian Li Uni Fan AL V2 120-1 Black (G99.12ALV21B.00) G99.12ALV21 | 1 149 грн. |
Кулер Lian Li Uni Fan Al 120 V2 Black (G99.12ALV21B.00) | 1 149 грн. |
Вентилятор Lian Li Uni Fan AL V2, 120mm, Black (G99.12ALV21B.00) G99.12ALV | 1 131 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Lian Li Uni Fan AL120 V2 Black
Ціни на Lian Li Uni Fan AL120 V2 Black |
---|---|---|---|---|
Lian Li Uni Fan AL120 V2 White | від 1 133 грн. | 12 пропозицій | ||
Lian Li Uni Fan AL120 V2 Black | від 1 131 грн. | 21 пропозиція | ||
Lian Li Uni Fan AL140 V2 Black | від 1 279 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →