Вентилятор Corsair ML120 PRO LED White 120mm (CO-9050041-WW)
Відео 15Фото 4 |
Corsair ML120 PRO LED White 120mm
білийчервоний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2400 об/хв
Різні кольори підсвічування залежно від модифікації.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики ML120 PRO LED White 120mm
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair ML120 PRO LED White 120mm
Вентилятор Corsair ML120 Pro LED White (CO-9050041-WW) | 1 134 грн. |
Вентилятор Corsair ML120 Pro LED White (CO-9050041-WW) | 1 358 грн. |
Вентилятор Corsair ML120 Pro LED White (CO-9050041-WW) | 1 140 грн. |
Відеоогляди
Модификації Corsair ML120 PRO LED White 120mm
Ціни на Corsair ML120 PRO LED White 120mm |
---|---|---|---|---|
Corsair ML120 PRO LED White 120mm | від 1 134 грн. | 4 пропозиції | ||
Corsair ML120 PRO LED Red 120mm | від 1 248 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →