Кондиціонер Liberton LAC-07XA 20 м²
Фото 4 |
Liberton LAC-07XA 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
Споживання:639/623 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики LAC-07XA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LAC-07XA 20 м²
Усі ціни 16 →LIBERTON LAC07XA | 9 257 грн. |
LIBERTON LAC07XA | 9 211 грн. |
Кондиционер Liberton lac-07xa | 9 743 грн. |
Кондиціонер LIBERTON LAC-07XA | 9 999 грн. |
Кондиционер Liberton LAC-07XA | 9 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Liberton LAC-07XA
Ціни на Liberton LAC-07XA |
---|---|---|---|---|
Liberton LAC-07XA 20 м² | від 9 164 грн. | 16 пропозицій | ||
Liberton LAC-09XA 25 м² | від 10 110 грн. | 14 пропозицій | ||
Liberton LAC-12XA 35 м² | від 11 859 грн. | 16 пропозицій | ||
Liberton LAC-18XA 53 м² | від 19 999 грн. | 14 пропозицій | ||
Liberton LAC-24XA 70 м² | від 24 444 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →