Кондиціонер Ballu Eco Edge BSL-07HN1 21 м²
9 730 грн. Купити! Кондиціонер Ballu Eco Edge BSL-07HN121YМаркетплейс: Rozetka.ua Jovs AirЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Ballu Eco Edge BSL-07HN1 21 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:21 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:640/610 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Eco Edge BSL-07HN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ballu Eco Edge BSL-07HN1
Ціни на Ballu Eco Edge BSL-07HN1 |
---|---|---|---|---|
Ballu Eco Edge BSL-07HN1 21 м² | від 9 730 грн. | 1 пропозиція | ||
Ballu Eco Edge BSL-09HN1 25 м² | від 10 350 грн. | 4 пропозиції | ||
Ballu Eco Edge BSL-12HN1 32 м² | від 10 390 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →