Кондиціонер Neoclima Therminator NS/NU-07AHEw 20 м²
Сучасний і доступний кондиціонер зі стильним дизайном, здатним органічно вписатися практично в будь-яку домашню або офісну обстановку. Являє собою класичну спліт-систему з зовнішнім і внутрішнім блоком, обладнану сучасною мікропроцесорною системою управління і компресором Toshiba. Молодша модель в лінійці, виробником позиціонується як недороге рішення початкового рівня. Здатний обслуговувати житлове або офісне приміщення площею до 20 м2.
Працює в режимі охолодження, обігріву, осушення (до 0,8 л/годину, без зміни температури) і циркуляції. Кондиціонер Neoclima NS/NU-07AHEw оснащений сучасною системою самоочищення, яка не допускає скупчення вологи у внутрішньому блоці, що запобігає появі цвілі, грибка і хвороботворних мікроорганізмів. Спеціальне гідрофільні покриття оребрення теплообмінників збільшує ефективність роботи внутрішнього і зовнішнього блока, а також не допускає їх корозії.
Пульт дистанційного управління оснащений ЖК-дисплеєм з підсвічуванням і додатковим термічним датчиком. Тому активація режиму I Feel дозволяє встановлювати потрібну температуру саме в тій зоні, де безпосередньо знаходиться пульт. Потужний компресор робить можливим великий перепад висот між блоками і значну довжину фреонопроводів. Є система автоматичного рестарту системи після збоїв живлення.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Купити Neoclima Therminator NS/NU-07AHEw 20 м²
Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-07AHEw | 11 502 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS / NU-07AHEw Therminator | 18 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS / NU-07AHEw Therminator | 18 999 грн. |
1 0 0 21 |
Нормальний кондер, хороша європейська якість – не якісь там незрозумілі китайці. З корисних штук – може гріти якщо на вулиці не сильний мороз (до -7), для нашої зими загалом із головою. Вартість та можливість гріти за ці гроші начебто немає |
зал і спальню в чешці які одна за одною відмінно покриває, і на тепло можна поставити ненадовго, якщо на вулиці восени прохолодно ціна немає користуюся Neoclima Therminator NS/NU-07AHEw менше місяця |
нема розуму. купуй неоклима! всі |
- Можливість управління через Wi-Fi (модуль купується окремо)
Модификації Neoclima Therminator NS/NU-07AHEw
Ціни на Neoclima Therminator NS/NU-07AHEw |
---|---|---|---|---|
Neoclima Therminator NS/NU-07AHEw 20 м² | від 11 502 грн. | 3 пропозиції | ||
Neoclima Therminator NS/NU-09AHEw 26 м² | від 9 940 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Therminator NS/NU-12AHEw 35 м² | від 10 385 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Therminator NS/NU-18AHEw 53 м² | від 13 598 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Therminator NS/NU-24AHEw 70 м² | від 16 798 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Therminator NS/NU-30AHEw 85 м² | від 29 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Therminator NS/NU-36AHEw 94 м² | від 27 898 грн. | 2 пропозиції |