Контактний гриль Liberton LPG-1401 нержавіюча сталь
Фото 3 |
Liberton LPG-1401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LPG-1401 нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →Електрогриль Liberton LPG-1401 | 2 299 грн. |
Електрогриль Liberton LPG-1401 | 1 222 грн. |
Электрогриль Liberton lpg-1401, Inox/Black, 1800w, закрытый (двусторонний) | 2 188 грн. |
Электрогриль Liberton LPG-1401, Inox/Black, 1800W, закрытый (двусторонний) | 2 029 грн. |
Liberton LPG-1401 116397 | 2 084 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →