Контактний гриль Liberton LPG-2200 нержавіюча сталь
Liberton LPG-2200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LPG-2200 нержавіюча сталь
Гриль електричний контактний Liberton LPG-2200 2200 Вт 19081 | 2 299 грн. |
Гриль настільний Liberton LPG-2200 | 1 849 грн. |
Електрогриль притискний Liberton LPG-2200 | 2 152 грн. |
Електрогриль притискний Liberton LPG-2200 | 2 592 грн. |
Гриль електричний Liberton LPG-2200 | 2 497 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Курка, філе готується 30 хв., Риба, ковбаски 20 хв., Тости 1 хв.