Телевізор Liberton LTV-55U01AT 55 "
Фото 8 |
Liberton LTV-55U01AT 55 "
Екран:55 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Liberton LTV-55U01AT 55 "
Усі ціни 12 →Телевізор Liberton LTV-55U01AT | 16 999 грн. |
Телевизор 55" Liberton ltv-55u01at UltraHD 3840x2160 60Hz, Smart, dvb-t2, | 18 306 грн. |
Телевизор 55" Liberton LTV-55U01AT UltraHD 3840x2160 60Hz, Smart TV, DVB-T | 16 994 грн. |
Liberton LTV-55U01AT | 17 499 грн. |
Телевізор Liberton LTV-55U01AT | 16 999 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →