Морозильна камера LIBERTY HF 95 W 95 л
LIBERTY HF 95 W |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY HF 95 W 95 л
Усі ціни 12 →LIBERTY HF-95 W | 6 773 грн. |
Морозильна камера LIBERTY HF-95 W | 6 884 грн. |
LIBERTY HF-95 W | 6 739 грн. |
Морозильная камера Liberty HF-95 W | 7 168 грн. |
Морозильник Liberty HF-95 W | 7 191 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →