Плита LIBERTY PWE 5106
LIBERTY PWE 5106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY PWE 5106
Усі ціни 7 →LIBERTY PWE 5106 F | 9 765 грн. |
LIBERTY PWE 5106 F | 9 716 грн. |
Комбінована плита LIBERTY PWE 5106 F | 9 865 грн. |
Плита кухонная Liberty PWE 5106 F | 10 327 грн. |
LIBERTY PWE 5106 F | 9 667 грн. |
Комбінована плита Liberty PWE 5106 F | 10 099 грн. |
Кухонна плита Liberty PWE 5106 F | 11 583 грн. |
Додаткові функції і можливості плити LIBERTY PWE 5106:
- Скляна кришка варильної поверхні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →