Плита LIBERTY PWG 6101
LIBERTY PWG 6101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY PWG 6101
Усі ціни 16 →LIBERTY PWG 6101 F | 9 188 грн. |
LIBERTY PWG 6101 B-F | 9 393 грн. |
Газова плита LIBERTY PWG 6101 F | 9 328 грн. |
Плита кухонная Liberty PWG 6101 B-F | 10 003 грн. |
LIBERTY PWG 6101 B-F | 9 346 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості плити LIBERTY PWG 6101:
- Скляна кришка варильної поверхні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →