Набір інструментів Licota ACK-384028
Licota ACK-384028 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Licota 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Licota.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Licota ACK-384028
Набор торцевых головок Licota 3/8” с аксессуарами 30 шт ACK-384028 | 3 004 грн. |
Набір торцевих головок 3/8" Licota в ложементі, 30 шт ACK-384028 | 3 004 грн. |
Набір інструментів Licota 3/8" 7-22 мм 30 предметів у ложементі (ACK-38402 | 3 004 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →