Набір інструментів Licota ACK-B3014
Licota ACK-B3014 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Licota 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Licota.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Licota ACK-B3014
Набор торцевых головок Licota 3/8” с аксессуарами 34 шт ACK-B3014 | 3 700 грн. |
Набір торцевих головок 3/8" Licota в ложементі, 34 шт ACK-B3014 | 3 700 грн. |
Набір інструментів Licota 3/8" 34 предмети в ложементі-кейсі (ACK-B3014) | 3 700 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Licota ACK-B3014:
- Розміри:
- головки торцеві: 7 - 15, 17, 18, 19, 22 мм
- головки торцеві глибокі: 7 - 13, 15 17, 19 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →