Подрібнювач садовий Lider GTR2545
Фото 8 |
Lider GTR2545 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lider GTR2545
Подрібнювач садовий Lider GTR2545 44644250 | 4 699 грн. |
Садовий подрібнювач Handy GTR2545 | 4 490 грн. |
Садовый измельчитель Lider Plus GTR2545+Кешбек от магазина LIR GTR2545 | 5 060 грн. |
Садовий подрібнювач Lider Plus GTR2545 | 5 920 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →