Душова перегородка Lidz Zycie SD90x185.CRM.TR
Фото 16 |
Lidz Zycie SD90x185.CRM.TR |
|
Профіль з алюмінію з регулюванням до 5 см. Установка як на піддон, так і на підлогу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Zycie SD90x185.CRM.TR
Усі ціни 26 →Душові двері в нішу Lidz Zycie SD90x185.CRM.FR, скло Frost 5 мм LZSD90185C | 5 960 грн. |
Душові двері в нішу Lidz Zycie 90 см (LZSD90185CRMFR) LZSD90185CRMFR | 5 960 грн. |
Двері для душової ніші LIDZ Zycie скляні розсувні двосекційні 185x90см мат | 5 960 грн. |
Двері в нішу 90х185 см LIDZ ZYCIE LZSD90185CRMTR | 5 063 грн. |
Lidz Zycie SD90x185.CRM.FR Frost | 5 493 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Lidz Zycie SD90x185.CRM.TR
Ціни на Lidz Zycie SD90x185.CRM.TR |
---|---|---|---|---|
Lidz Zycie SD90x185.CRM.TR | від 4 650 грн. | 34 пропозиції | ||
Lidz Zycie SD100x185.CRM.TR | від 4 712 грн. | 33 пропозиції | ||
Lidz Zycie SD120x185.CRM.FR | від 5 336 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →