Душова перегородка Ravak Chrome CSD2-100 0QVACC00Z1
Відео 1Фото 10 |
Ravak Chrome CSD2-100 0QVACC00Z1 |
|
Скло має покриття AntiCalc (захист скла від бруду та вапняних відкладень). Встановлюється в фанеровану нішу. Вага: 37.6 кг
Не можна комбінувати із нерухомою стінкою CPS.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome CSD2-100 0QVACC00Z1
Усі ціни 18 →Душові двері Chrome CSD2-100 білий + Transparent 0QVAC100Z1 | 24 080 грн. |
Душові двері Ravak Chrome 100 см CSD2-100 полірований алюміній+transparent | 24 295 грн. |
Душові двері Ravak Chrome CSD2-100 + Transparent 0QVACC00Z1 | 25 585 грн. |
Двері скляні для душової ніші універсальні розпашні двосекційні RAVAK CHRO | 25 585 грн. |
Ravak Ravak Душ. двері CSD 2-100, transparent, Профіль сатін - 0QVACU00Z1 | 27 864 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ravak Chrome CSD2-100 0QVACC00Z1
Ціни на Ravak Chrome CSD2-100 0QVACC00Z1 |
---|---|---|---|---|
Ravak Chrome CSD2-100 0QVACC00Z1 | від 20 330 грн. | 18 пропозицій | ||
Ravak Chrome CSD2-110 0QVDCC00Z1 | від 17 609 грн. | 22 пропозиції | ||
Ravak Chrome CSD2-120 0QVGCC00Z1 | від 18 211 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →