Душова перегородка Huppe Classics 2 80x190 C20301.069.321
Фото 7 |
Huppe Classics 2 80x190 C20301.069.321 |
|
Ручка із захистом від крапель. Загартоване безпечне скло (TSG). Вбудована кнопка дозволяє легко від'єднувати сегменти розсувних дверей для легкого очищення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huppe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huppe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huppe Classics 2 80x190 C20301.069.321
Усі ціни 6 →Душові двері Huppe Classics 2 80х190 C20301.069.321 | 20 000 грн. |
Двері для душової ніші HUPPE Classics 2 скляні розсувні трисекційні 190x80 | 27 606 грн. |
Стінки для душових кабін Huppe Classics 2 (C20301.069.321) C20301.069.321 | 7 599 грн. |
Дверь для душевой кабины HUPPE Classics 2 800 мм 3х-секционная раздвижная | 17 900 грн. |
Душевая дверь Huppe Classics 2 раздвижная 3х-секционная 80см C20301.069.32 | 23 946 грн. |
Душові двері HUPPE Classics 2 C20301.069.321 | 24 874 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →