Холодильник Indesit INFC9 TI22X нержавіюча сталь
Indesit INFC9 TI22X нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit INFC9 TI22X нержавіюча сталь
Усі ціни 22 →Indesit Indesit INFC9 TI22X | 21 499 грн. |
Indesit INFC9 TI22X холодильник Total NoFrost, інвертор, LED індикація, Fr | 19 046 грн. |
Двокамерний холодильник Indesit INFC9 TI22X | 21 499 грн. |
INDESIT INFC9 TI22X | 19 520 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Indesit INFC9 TI22X | 19 212 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Indesit INFC9 TI22X
Ціни на Indesit INFC9 TI22X |
---|---|---|---|---|
Indesit INFC9 TI22W білий | від 17 999 грн. | 29 пропозицій | ||
Indesit INFC9 TI22X нержавіюча сталь | від 17 999 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →