Винна шафа Liebherr WKb 4212
Фото 4 |
Liebherr WKb 4212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr WKb 4212
Усі ціни 8 →Liebherr WKb 4212 | 57 588 грн. |
Liebherr WKb 4212 | 84 330 грн. |
Liebherr WKb 4212 офіційна гарантія 36 міс відвантаження день в день | 83 499 грн. |
Liebherr WKb 4212 Vinothek | 59 640 грн. |
Liebherr WKb 4212 Vinothek | 61 131 грн. |
ще 3 пропозиції