Винна шафа Liebherr WKr 1811
Liebherr WKr 1811 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr WKr 1811
Усі ціни 10 →liebherr WKr 1811 | 48 660 грн. |
Liebherr WKr 1811 Vinothek | 48 000 грн. |
Liebherr WKr 1811 Vinothek | 49 200 грн. |
Винный шкаф Liebherr WKr 1811 | 41 336 грн. |
Liebherr WKr 1811 Vinothek | 50 400 грн. |
ще 5 пропозицій