Пляшечка для годування Lindo Pk 053
Lindo Pk 053 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lindo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lindo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lindo Pk 053
Пляшка з силіконовою соскою (блакитна) Lindo Pk 053*/S | 118 грн. |
Пляшечка для годування Lindo PK053/S 125мл(р) блакитний | 87 грн. |
Пляшечка для годування Lindo PK053/L 125мл(р) рожевий | 87 грн. |
Пляшечка з силіконовою соскою блакитна 125 мл Lindo (Pk 053*/S) | 114 грн. |
Додаткові функції і можливості пляшечок і поїлок Lindo Pk 053:
- Продається в двох варіантах: з латексною соскою (Pk 053 L) та силіконовою соскою (Pk 053 S)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →