Вудилище Lineaeffe TeamSpecialist Carp Seeker 390-3 (2741939)
Lineaeffe TeamSpecialist Carp Seeker 390-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lineaeffe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lineaeffe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lineaeffe TeamSpecialist Carp Seeker 390-3
Вудлище Lineaeffe TeamSpecialist Carp Seeker 3.9 м 3 lbs | 1 417 грн. |
Карповик Lineaeffe TeamSpecialist Carp Seeker 3.90 м 125гр. 3lb вага436гр | 1 431 грн. |
Вудлище Lineaeffe TeamSpecialist Carp Seeker 3.9 м 3 lbs TP | 1 417 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →