Вудилище Lineaeffe Carborex Fortex Sea Master 400 (2237004)
Lineaeffe Carborex Fortex Sea Master 400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lineaeffe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lineaeffe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lineaeffe Carborex Fortex Sea Master 400
Вудка з кільцями Lineaeffe Carborex Fortex Sea Master 0166100044 | 2 491 грн. |
Вудка із кільцями Lineaeffe Carborex Fortex Sea Master (кільця SIC) 4м до | 2 076 грн. |
Вудилище Lineaeffe Carborex Fortex Sea Master 4m до100g (2237004) | 2 491 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →