Котушка Okuma Carbonite B-Feeder CBBF-4000 (64450)
Okuma Carbonite B-Feeder CBBF-4000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Carbonite B-Feeder CBBF-4000
Усі ціни 13 →Катушка Okuma Carbonite B-Feeder CBBF-4000 1+1BB 5.0:1 (1353.15.64) | 1 050 грн. |
Котушка Okuma Carbonite B-Feeder CBBF-4000 1+1BB 5.01 (1353.15.64) | 1 083 грн. |
Скачать Okuma Carbonite B-Feeder CBBF-4000 1+1BB 5.01 (1353.15.64) 1353.15 | 1 050 грн. |
Котушка Okuma Carbonite B-Feeder CBBF-4000 1+1BB 5.01 (1353.15.64) 1353.15 | 1 050 грн. |
Катушка Okuma Carbonite B-Feeder CBBF-4000 1+1BB 5.0:1 1353.15.64 | 1 050 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →