Надувний човен Intex Explorer 100 (58329NP)
Intex Explorer 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Explorer 100
Усі ціни 8 →Одномісний надувний човен Intex 58329 - 1 Explorer 100, 147 х 84 см (весла | 694 грн. |
Човен Надувна Intex Explorer 100 160х94х29 см (58355) | 800 грн. |
Одномісний надувний човен Intex 58329 - 2 Explorer 100, 147 х 84 см (весла | 869 грн. |
Intex надувний човен Explorer 100 (58329NP) | 706 грн. |
Одномісний надувний човен Intex 58329 - 1 Explorer 100, 147 х 84 см (весла | 1 050 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →