Вудилище Lineaeffe Shizuka SH1700 WWG 420 (S2506042)
Lineaeffe Shizuka SH1700 WWG 420 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lineaeffe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lineaeffe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lineaeffe Shizuka SH1700 WWG 420
Серфове вудлище телескоп Shizuka SH1700 WWG 4.2 м 0168710006 | 2 087 грн. |
Вудлище серфове Shizuka SH1700 WWG 4.20 м до 220 г (S2506042) | 2 087 грн. |
Серфо вудилище телескоп Shizuka SH1700 WWG 4.2м 220гр. (вага450гр) | 2 087 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →