Надувний човен Bestway Kondor 2000 (61062)
Bestway Kondor 2000 155 см196 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway Kondor 2000
Усі ціни 6 →Напівторамісний надувний човен Bestway 61062 (61100-1) Kondor 2000 (Hydro | 1 129 грн. |
Надувна гребний човен полутораместная Bestway Kondor 2000 Set Pro з веслам | 1 581 грн. |
Напівторамісний надувний човен Bestway 61100 - 2 NE, Kondor 2000 (Hydro Fo | 1 019 грн. |
Напівторамісний надувний човен Bestway 61062 (61100-1) Kondor 2000 (Hydro | 1 738 грн. |
Напівторамісний надувний човен Bestway 61100 - 2 NE, Kondor 2000 (Hydro Fo | 1 609 грн. |
Півторамісний надувний човен Bestway 61100 NE, Kondor 2000 (Hydro Force), | 852 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bestway Kondor 2000
Ціни на Bestway Kondor 2000 |
---|---|---|---|---|
Bestway Kondor 1000 | від 649 грн. | 3 пропозиції | ||
Bestway Kondor 2000 | від 852 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →