Всесезонна шина Linglong Green-Max All Season 225/50 R17 98V
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Linglong Green-Max All Season 225/50 R17 98V 225/50 R17 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong Green-Max All Season 225/50 R17 98V
Усі ціни 19 →Шина LingLong GREEN-MAX All Season 225/50 R17 98V XL | 2 306 грн. |
LingLong GREEN-MAX All Season 225/50 R17 98V XL | 2 332 грн. |
LingLong GREEN-MAX All Season 225/50 R17 98V XL | 2 376 грн. |
Ling Long Green-Max All Season (225/50R17 98V) | 2 329 грн. |
Всесезонные шины LingLong GreenMax All Season 225/50 R17 98V XL 1001905245 | 2 403 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Linglong Green-Max All Season 225/50 R17 98V
Ціни на Linglong Green-Max All Season 225/50 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Linglong Green-Max All Season 225/50 R17 98V | від 2 305 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →