MESH система LINKSYS MX5 Velop AX (1-pack) (MX5300)
Фото 7 |
LINKSYS MX5 Velop AX (1-pack)
1 пристрій2 пристрої
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1147 Мбіт/с
5 ГГц:4135 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Підтримує Wi-Fi 6 (ax), теоретична швидкість в порівнянні з попереднім поколінням Velop зросла в чотири рази. Для забезпечення максимальної продуктивності використовується чотириядерний процесор з частотою 2,2 ГГц.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики MX5 Velop AX (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LINKSYS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LINKSYS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LINKSYS MX5 Velop AX (1-pack)
Усі ціни 9 →Linksys MX5300 AX5300 1PK | 6 499 грн. |
Беспроводной маршрутизатор (роутер) Linksys Velop MX5300-EU | 12 596 грн. |
Маршрутизатор (точка доступу) Linksys Velop Whole Home Mesh (AX) WI-FI 6 ( | 15 990 грн. |
Linksys MX5300 | 6 142 грн. |
Linksys Velop Whole Home Mesh (AX) WI-FI 6 (MX5300EU) | 15 600 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації LINKSYS MX5 Velop AX (1-pack)
Ціни на LINKSYS MX5 Velop AX (1-pack) |
---|---|---|---|---|
LINKSYS MX5 Velop AX (1-pack) | від 6 142 грн. | 9 пропозицій | ||
LINKSYS MX10 Velop AX (2-pack) | від 15 959 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →