Стільчик-гойдалка Lionelo Niles
Відео 4Фото 2 |
Lionelo Niles |
|
Звукові ефекти: 12 мелодій. USB вхід. Таймер. Управління за допомогою смартфона.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lionelo Niles
Усі ціни 11 →Стільчик для годування Lionelo Niles, темно-сірий з білим (LO.NI01) | 11 999 грн. |
Стульчик для кормления 2в1 Lionelo Niles серый (LO.NI01) | 11 999 грн. |
Стульчик для кормления Lionelo 2 в 1 Lionelo Niles Grey (LO-NILES GREY) | 11 999 грн. |
Стілець для годування Lionelo 2 в 1 Lionelo Niles Grey (LO-NILES GREY) LO- | 11 999 грн. |
Стільчик-гойдалка для годування 2 в 1 Lionelo Niles Grey 21201470 | 11 399 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →