Інвертор Logicpower LPY-C-PSW-1500VA
Logicpower LPY-C-PSW-1500VA 1050 Вт1400 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPY-C-PSW-1500VA
Усі ціни 14 →LogicPower LogicPower LPY-С-PSW-1500VA (1050Вт) MPPT 24V | 12 569 грн. |
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-C-PSW-1500VA (1050Вт) MPPT | 12 569 грн. |
Солнечный инвертор (ИБП) LogicPower LPY-C-PSW-1500VA (1050Вт) MPPT 24V LPY | 12 569 грн. |
Сонячний інвертор ДБЖ LogicPower LPY-C-PSW-1500VA (1050Вт) MPPT 24V LP1954 | 12 569 грн. |
LogicPower LPY-С-PSW-1500VA 1050Вт MPPT 24V (19541) LP19541 | 12 569 грн. |
ще 9 пропозицій
anonim
8 жовтня 2017, 13:09
Не заряжаетсся аккумулятор #
На входе в устройство подается 25,6 вольт от солнечных панелей, подключены на заряд последовательно два СТ 90. Напряжение аккомуляторов со временем уменшается.
anonim
19 вересня 2017, 13:39
Какие имеются настройки? #
интересует возможность установки макс. и минимального значений напряжения на аккумуляторе
Модификації Logicpower LPY-C-PSW-1500VA
Ціни на Logicpower LPY-C-PSW-1500VA |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPY-C-PSW-1500VA | від 11 521 грн. | 18 пропозицій | ||
Logicpower LPY-C-PSW-2000VA | від 12 801 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →