Інвертор Logicpower LPY-C-PSW-5000VA
Фото 5 |
Logicpower LPY-C-PSW-5000VA |
|
Цей джерело безперебійного живлення має лінійно-інтерактивну схему перетворення і може бути зарахований до умовної категорії професійних або напівпрофесійних рішень. Потужність ефективної роботи знаходиться на рівні 3500 Вт. Головною особливістю Logicpower LPY-C-PSW-5000VA є наявність МРРТ контролера, який дозволяє пристрою якісно, надійно і безперебійно працювати в тому числі і з сонячними панелями.
Максимальна сила струму не перевищує 60 А. Внутрішнього акумуляторного блока немає, як АКБ застосовується зовнішня батарея на 48 В (не входить в набір штатної комплектації і купується окремо). Є екран, світлодіодна і звукова сигналізація, опція холодного старту, мережевий випрямляч і стабілізатор напруги. На виході сигнал набуває вигляду чистої синусоїди. Присутня 2 розетки, які можна пристосувати під резервну живлення. Є клемна колодка. Також звернемо увагу на те, що в цьому ДБЖ реалізований ряд захисних систем: від короткого замикання, перенапруги та ін. Шум не перевищує 50 дБ. Джерело безперебійного живлення буде надійно працювати за температури навколишнього середовища від 0 до +40 °С. Дана модель розрахована на стаціонарний монтаж — ДБЖ кріпиться на стіну.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Купити Logicpower LPY-C-PSW-5000VA
Усі ціни 20 →Инвертор Logicpower LPY- С -PSW-5000VA (3500Вт) MPPT 48В (LP4128) | 36 868 грн. |
Источник бесперебойного питания LogicPower LPY-C-PSW- 5000VA, 48V, МРРТ ко | 36 868 грн. |
ИБП LogicPower LPY-С-PSW-5000VA 00-00010176 | 36 868 грн. |
LogicPower LogicPower UPS LPY-C-PSW-5000VA (3500W) MPPT48V (4128) | 36 868 грн. |
Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPY-C-PSW- 5000VA, 48V, МРРТ к | 36 868 грн. |