Вантажна шина Long March LM216 275/70 R22.5 148M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM216 275/70 R22.5 148M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM216 275/70 R22.5 148M
Усі ціни 13 →Long March LM216 (рульова вісь) 275/70 R22.5 148/145M | 9 021 грн. |
Long March LM216 (руль/прицеп) 275/70 R22.5 148/145M 16PR | 8 400 грн. |
Long March LM216 (Рулевая) (275/70R22.5 148/145M) | 7 933 грн. |
LONG MARCH LONG MARCH LM216 (рульова) 275/70R22.5 148/145M | 8 256 грн. |
LONG MARCH LM216 (рульова) 275/70R22.5 148/145M | 8 141 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Long March LM216 275/70 R22.5 148M
Ціни на Long March LM216 275/70 R22.5 148M |
---|---|---|---|---|
Long March LM216 275/70 R22.5 148J | від 8 346 грн. | 1 пропозиція | ||
Long March LM216 275/70 R22.5 148M | від 7 933 грн. | 13 пропозицій | ||
Long March LM216 275/80 R22.5 149M | від 8 453 грн. | 1 пропозиція | ||
Long March LM216 295/60 R22.5 149K | від 7 976 грн. | 18 пропозицій |