Вантажна шина Sonix SX706 295/80 R22.5 152M
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sonix SX706 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sonix SX706 295/80 R22.5 152M
Ціни на Sonix SX706 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Sonix SX706 295/80 R22.5 152M | від 8 598 грн. | 1 пропозиція | ||
Sonix SX706 315/70 R22.5 154L | від 8 613 грн. | 2 пропозиції | ||
Sonix SX706 315/70 R22.5 154M | від 7 986 грн. | 5 пропозицій | ||
Sonix SX706 315/80 R22.5 156M | від 8 128 грн. | 6 пропозицій |